Volg ons
C
Te koop

C. de Leeuwstraat 6

€ 310.000,- k.k.
74 m²
/  352 m²
3 slaapkamers

C. de Leeuwstraat 6 in 't Zand! Deze nette woning biedt volop mogelijkheden om er uw droomhuis van te maken. Gelegen in het rustige dorpscentrum, bent u op loopafstand van diverse winkels, sportvoorzieningen en een basisschool.

Deel op social media:

Kenmerken

Bouwjaar: 1960
Energielabel: C
Type ketel: Intergas combi HR
Jaar ketel: 2022
Aanvaarding: In overleg
Soort: Eengezinswoning
Type: Hoekwoning
Woonoppervlakte: 74 m²
Perceeloppervlakte: 352 m²
Inhoud: 250 m³
Aantal kamers: 4
Aantal slaapkamers: 3
Aantal woonlagen: 2
Bouwvorm: Bestaande bouw
Ligging: Noordoost

Isolatie: Dakisolatie, Muurisolatie, Dubbel glas, HR-glas

Dak type: Zadeldak

Dak materialen: Pannen

Berging / schuur: Aangebouwde stenen berging

Parkeerfaciliteiten: Openbaar parkeren

Voorzieningen: Verwarming, Elektra, Water

Bouwjaar:
1960
Energielabel:
C
Aanvaarding:
In overleg
Soort:
Eengezinswoning
Type:
Hoekwoning
Woonoppervlak:
74 m²
Perceeloppervlak:
352 m²
Inhoud:
250 m³
Aantal kamers:
4 kamers
Aantal slaapkamers:
3 slaapkamers
Aantal woonlagen:
2 verdiepingen
Bouwvorm:
Bestaande bouw
Ligging:
Noordoost
Dak type:
Zadeldak
Dak materialen:
Pannen
Parkeerfaciliteiten:
Openbaar parkeren
Voorzieningen:
Verwarming
Elektra
Water
Isolatie:
Dakisolatie
Muurisolatie
Dubbel glas
HR-glas
Isolatie:
Dakisolatie
Muurisolatie
Dubbel glas
HR-glas

Omschrijving

Hoewel de woning nog gemoderniseerd kan worden, heeft het al een solide basis met een doorzon woonkamer en een open keuken met een functionele opstelling langs één zijde.

 

Op de begane grond vindt u een entree met laminaatvloer, een deels betegelde toiletruimte en een bijkeuken met aansluiting voor de wasmachine.
De eerste verdieping heeft drie slaapkamers, waarvan twee met handige inbouwkasten, en een volledig betegelde badkamer met wastafel en douche.
De woning beschikt ook over een aangebouwde stenen berging en een zeer diepe achtertuin op het noordoosten.

 

Via de nabijgelegen uitvalswegen zijn Schagen, Den Helder en Alkmaar goed bereikbaar.

 

Kom snel een kijkje nemen en ontdek de mogelijkheden van deze woning!

 

BEL OF MAIL ONS KANTOOR OM EEN AFSPRAAK TE MAKEN OM DE WONING TE BEZICHTIGEN.

 

Om in aanmerking te komen dient u tijdens de bezichtiging zelf aanwezig te zijn. Biedingsformulieren worden bij de afspraakbevestiging of tijdens de bezichtiging verstrekt en kunt u inleveren bij/mailen naar Westhuis Makelaardij, Laan 2 te Schagen uiterlijk 25 augustus vóór 12.00 uur. Na de bezichtiging kunnen geïnteresseerde(n) een bod uitbrengen (via het formulier of via MOVE). Toewijzing vindt plaats op basis van gunning.

 

WIE KRIJGT VOORRANG? (bij biedingen zowel boven als onder de richtprijs)
Huurders van een sociale huurwoning van één van de corporaties in de gemeente Schagen die een sociale huurwoning leeg achterlaten hebben voorrang. Zij krijgen vier weken de tijd om hun interesse bekend te maken en een bod uit te brengen. Huurders met een antikraakovereenkomst of een tijdelijk huurovereenkomst van een te slopen woning kunnen geen gebruik maken van deze voorrang.

Zijn er meerdere geïnteresseerde huurders uit de gemeente Schagen? Dan gaat de woning naar degene met het hoogste bod. Bij gelijke biedingen wordt notarieel geloot.
Heeft na vier weken geen huurder uit de gemeente Schagen een bod gedaan van minimaal de vraagprijs? Dan gaat de woning naar een overige geïnteresseerde.
Zijn er meer overige geïnteresseerden? Dan gaat de woning naar degene met het hoogste bod.
Bij gelijke biedingen gaan bieders uit de gemeente Schagen voor. Zijn er meer bieders uit de gemeente met een gelijke bieding? Dan wordt notarieel geloot.

 

• Zelfbewoningsplicht is een vereiste en wordt opgenomen in de koopovereenkomst.
• Verkoper hanteert een standaardclausule met betrekking tot de eventuele aanwezigheid van UF-schuim in de spouwmuur.
• Verkopende partij heeft het verkochte niet zelf gebruikt/bewoond.
• As-is-where-is clausule
• Ouderdoms-/asbestclausule van toepassing
• Eventuele erfdienstbaarheden te vestigen bij notariële overdracht
• Overdracht van de woning dient plaats te vinden binnen drie maanden na het tekenen van de koopovereenkomst.
• Transport wordt verzorgd door projectnotaris Welkers te Schagen.

 

Koopt u voor het eerst een woning dan kunt u mogelijk in aanmerking komen voor een starterslening.
Ga voor de exacte voorwaarden naar svn.nl of neem contact op met onze hypotheekadviseur.
Heeft u interesse in een vrijblijvend financieel gesprek, laat het weten!

 

Meer informatie is te vinden via de volgende link: wooncompagnie.nl/ik-zoek-een-woning/informatie/koopwoning/

 

Vraagprijs: € 310.000,- k.k.
Westhuis Makelaardij: Vertrouwd, Actief & Betrokken.

Bezichtiging / meer info

C. de Leeuwstraat 6,

't Zand

Wil je meer informatie over dit pand of een bezichtiging plannen? Vul het formulier in en wij nemen contact met je op.