Volg ons
B
Te koop

De Helt 2

€ 270.000,- k.k.
99 m²
/  181 m²

Bent u op zoek naar een fijne woning in een geliefde, kindvriendelijke omgeving? Dan is De Helt 2 in Tuitjenhorn misschien wel uw droomhuis! Deze nette eindwoning biedt alles wat u nodig heeft: een praktische bijkeuken, een bergzolder en een heerlijke tuin op het zuidoosten met veranda en zonneterras.

Deel op social media:

Kenmerken

Bouwjaar: 1976
Energielabel: B
Type ketel: Intergas
Jaar ketel: 2022
Soort: Eengezinswoning
Type: Eindwoning
Woonoppervlakte: 99 m²
Perceeloppervlakte: 181 m²
Inhoud: 321 m³
Aantal woonlagen: 1
Eigendom: Eigen grond
Bouwvorm: Bestaande bouw
Ligging: Zuidoost

Isolatie: Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie

Dak type: Zadeldak

Dak materialen: Pannen

Buitenruimtes: Achtertuin, Voortuin, Veranda

Parkeerfaciliteiten: Openbaar parkeren

Voorzieningen: Verwarming, Elektra, Water

Bouwjaar:
1976
Energielabel:
B
Soort:
Eengezinswoning
Type:
Eindwoning
Woonoppervlak:
99 m²
Perceeloppervlak:
181 m²
Inhoud:
321 m³
Aantal woonlagen:
1 verdiepingen
Eigendom:
Eigen grond
Bouwvorm:
Bestaande bouw
Ligging:
Zuidoost
Dak type:
Zadeldak
Dak materialen:
Pannen
Buitenruimtes:
Achtertuin
Voortuin
Veranda
Parkeerfaciliteiten:
Openbaar parkeren
Voorzieningen:
Verwarming
Elektra
Water
Isolatie:
Dakisolatie
Muurisolatie
Vloerisolatie
Isolatie:
Dakisolatie
Muurisolatie
Vloerisolatie

Omschrijving

De woning heeft een gezellige Z-vormige woonkamer met laminaatvloer en een open keuken in hoekopstelling. Op de eerste verdieping vindt u drie slaapkamers, een badkamer en een stookkast met CV-installatie. Via een vlizotrap bereikt u de bergzolder met dakraam.

 

De woning bevindt zich in een geliefde, kindvriendelijke woonomgeving binnen het veelzijdige dorp Tuitjenhorn. Hier vindt u alles binnen handbereik: supermarkt, bakkerij, basisschool, zwembad, sportfaciliteiten en meer. Bovendien zijn steden zoals Schagen en Alkmaar met middelbare scholen en een NS-station dichtbij gelegen.

 

KOOPGARANT: Deze woning kan alleen gekocht worden met een Koopgarant regeling (raadpleeg de website van OPMAAT, opmaat.nl/particulier/koopgarant/).

 

Nieuwsgierig geworden? Meldt u dan aan vóór woensdag 12 november vóór 12:00 uur. U kunt dit doen door een mail te sturen aan: [email protected] of u kunt telefonisch contact opnemen met ons kantoor 0224-217119. U ontvangt van ons een inschrijfformulier. Alleen volledig ingevulde formulieren welke vòòr bovengenoemde datum en tijd zijn ontvangen worden in behandeling genomen. Toewijzing vindt plaats op basis van loting door projectnotaris Welkers te Schagen. Wanneer u wordt ingeloot nemen we contact met u op en kunt u de woning bezichtigen. Bent u niet ingeloot dan ontvangt u ook bericht en komt u wel op de reservelijst.

 

Wie krijgt voorrang?
1. Huurders van een sociale huurwoning in de gemeente Schagen hebben voorrang. (de woning dient leeg achtergelaten te worden)
2. Zijn er GEEN geïnteresseerde huurders uit de gemeente Schagen, dan krijgen inwoners van de gemeente Schagen die minimaal een jaar staan ingeschreven in de gemeente Schagen voorrang.
3. Als laatste komen de geïnteresseerden van buiten de gemeente Schagen aan bod.

 

Kijk voor meer info over deze regeling op: https://www.wooncompagnie.nl/ik-zoek-een-woning/koopwoning/

 

• Bij meerdere inschrijvingen wordt er geloot volgens de voorrangsregels.
• Zelfbewoningsplicht is een vereiste. Bij zowel huurders als niet-huurders wordt een artikel i.v.m. zelfbewoningsplicht opgenomen in de koopovereenkomst.

 

ZELFBEWONING:
De koper (niet diens rechtsopvolgers) is verplicht het verkochte als hoofdbewoner te bewonen. Hij/zij is niet bevoegd het verkochte of een gedeelte daarvan te verhuren of anderszins in gebruik af te staan. Verkoper kan koper in bijzondere gevallen toestemming verlenen om van het voormelde af te wijken. Koper dient hiertoe een verzoek in te dienen bij verkoper middels aangetekend schrijven.
Bij overtreding van het vorenstaande verbeurt koper zonder nadere ingebrekestelling en zonder rechtelijke tussenkomst een direct opeisbare boete van vijftig duizend euro (€ 50.000,00), door het enkele feit van niet-nakoming of overtreding van het vorenstaande. Voor de overtreding van de regels inzake de hoofdbewoning is naast genoemde boete voor elke dag dat de overtreding voortduurt eveneens een boete verschuldigd van twee honderd vijftig euro (€ 250,00) per dag.

 

Bijzonderheden
• Transport wordt verzorgd door projectnotaris Welkers Notarissen Schagen.
• Koper is er mee bekend en gaat er mee akkoord dat een hypothecaire inschrijving maximaal 110% van de uitgifteprijs
(koopgarantprijs) kan zijn.
• Aanvaarding: snel.
• Overdracht van de woning dient plaats te vinden binnen drie maanden na het tekenen van de koopovereenkomst.
• Verkopende partij heeft het verkochte niet zelf gebruikt/bewoond.

 

Koopt u voor het eerst een woning dan kunt u mogelijk in aanmerking komen voor een starterslening.
De aanvraag kunt u doen op schagen.nl/starterslening, kijk voor meer informatie over de starterslening op de website van het SVN. Neem contact op met onze hypotheekadviseur die u ook verder zou kunnen helpen.
Heeft u interesse in een vrijblijvend financieel gesprek, laat het weten!

 

VASTE KOOPGARANT KOOPSOM € 270.000,=
Westhuis Makelaardij: Vertrouwd, Actief & Betrokken.

Bezichtiging / meer info

De Helt 2,

Tuitjenhorn

Wil je meer informatie over dit pand of een bezichtiging plannen? Vul het formulier in en wij nemen contact met je op.