Volg ons
A +
Te koop

Nesserpark 48

€ 405.000,- k.k.
81 m²
2 slaapkamers

Dit prachtige appartement is gelegen op de eerste verdieping en vanuit het appartement heb je een prachtig uitzicht op het naastgelegen park en richting De Nes.

Deel op social media:

Kenmerken

Bouwjaar: 2013
Energielabel: A +
Type ketel: Intergas
Jaar ketel: 2013
Buurt: Nes-Noord
Aanvaarding: In overleg
Soort: Bovenwoning
Type: Hoekwoning
VVE: € 269 per maand
Woonoppervlakte: 81 m²
Inhoud: 263 m³
Aantal kamers: 3
Aantal slaapkamers: 2
Aantal woonlagen: 1
Bouwvorm: Bestaande bouw
Ligging: West

Isolatie: volledig geïsoleerd vanuit de bouw

Dak type: Plat dak

Dak materialen: Bitumineuze dakbedekking

Tuin: Dakterras

Berging / schuur: Gezamenlijke fietsenberging

Parkeerfaciliteiten: Openbaar parkeren

Voorzieningen: Verwarming, Elektra, Water, Lift(en)

Bouwjaar:
2013
Energielabel:
A +
Buurt:
Nes-Noord
Aanvaarding:
In overleg
Soort:
Bovenwoning
Type:
Hoekwoning
Woonoppervlak:
81 m²
Inhoud:
263 m³
Aantal kamers:
3 kamers
Aantal slaapkamers:
2 slaapkamers
Aantal woonlagen:
1 verdiepingen
Bouwvorm:
Bestaande bouw
Ligging:
West
Dak type:
Plat dak
Dak materialen:
Bitumineuze dakbedekking
Tuin:
Dakterras
Parkeerfaciliteiten:
Openbaar parkeren
Voorzieningen:
Verwarming
Elektra
Water
Lift(en)
Isolatie:
volledig geïsoleerd vanuit de bouw
Isolatie:
volledig geïsoleerd vanuit de bouw

Omschrijving

De woning is zeer praktisch ingedeeld, beschikt over één grote slaapkamer en één kleinere slaapkamer, een mooi ruim balkon en over een eigen parkeerplaats. Een fijne plek om comfortabel te wonen, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik!

 

Indeling: via de voordeur komt u binnen in de hal, die toegang biedt tot vrijwel alle vertrekken. Aan de rechterzijde bevinden zich het separate toilet met fonteintje, de badkamer met douche en wastafel en een praktische, afzonderlijke wasruimte/berging. Deze ruimte is ideaal voor het plaatsen van de wasmachine en wasdroger en biedt tevens extra bergruimte. Aan de linkerzijde van de hal bevinden zich twee volwaardige slaapkamers.

 

Aan het einde van de hal treft u de woonkamer. Wat direct opvalt is de prachtige lichtinval dankzij de grote raampartijen. Er is voldoende plek voor zowel een comfortabele zithoek als een gezellige eethoek. Vanuit de woonkamer heeft u direct toegang tot het balkon van circa 5 x 2 meter (10m2). Hier kunt u heerlijk buiten zitten en genieten van de groene, parkachtige omgeving.

 

De open keuken staat in directe verbinding met de woonkamer. Aangrenzend aan de keuken bevindt zich een handige inpandige berging/provisieruimte. Deze is ideaal voor het opbergen van uw voorraad en huishoudelijke benodigdheden.

 

Daarnaast beschikt het appartementencomplex over een gezamenlijke fietsenberging, waar u uw fiets gemakkelijk kunt stallen.

 

Wonen in Schagen: het appartement ligt in Schagen, met een sfeervol centrum, een eigen treinstation en een gevarieerd aanbod aan voorzieningen binnen handbereik. U vindt er diverse winkels en gezellige terrassen. Ook zijn er verschillende sportverenigingen, scholen en andere dagelijkse voorzieningen aanwezig.

 

Buurt:

Nes-Noord

Play Video

Bezichtiging / meer info

Nesserpark 48,

Schagen

Wil je meer informatie over dit pand of een bezichtiging plannen? Vul het formulier in en wij nemen contact met je op.