Volg ons
B
Te koop

Plantsoen 27

€ 399.000,- k.k.
84 m²
3 slaapkamers

Bent u diegene die de bruisende sfeer van de stad omarmt, maar tegelijkertijd het gemak van snel de trein pakken wil? Dan hebben wij het perfecte appartement voor u: Plantsoen 27 in Schagen! Deze unieke woonlocatie is ideaal gelegen pal tegenover het treinstation én op een steenworp afstand van het gezellige (horeca)centrum.

Deel op social media:

Kenmerken

Bouwjaar: 2001
Energielabel: B
Type ketel: Intergas
Jaar ketel: 2013
Buurt: Centrum
Aanvaarding: In overleg
Soort: Maisonnette
Type: Appartement
VVE: € 173 per maand
Woonoppervlakte: 84 m²
Inhoud: 272 m³
Aantal kamers: 3
Aantal slaapkamers: 3
Aantal woonlagen: 2
Bouwvorm: Bestaande bouw
Ligging: Noord

Isolatie: Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, HR-glas, HR++ glas

Dak type: Zadeldak

Dak materialen: Pannen

Buitenruimtes: Balkon

Berging / schuur: Inpandige berging

Parkeerfaciliteiten: Parkeerkelder, Eigen parkeerplaats

Garage: Parkeerkelder

Voorzieningen: Verwarming, Elektra, Water

Bouwjaar:
2001
Energielabel:
B
Buurt:
Centrum
Aanvaarding:
In overleg
Soort:
Maisonnette
Type:
Appartement
Woonoppervlak:
84 m²
Inhoud:
272 m³
Aantal kamers:
3 kamers
Aantal slaapkamers:
3 slaapkamers
Aantal woonlagen:
2 verdiepingen
Bouwvorm:
Bestaande bouw
Ligging:
Noord
Dak type:
Zadeldak
Dak materialen:
Pannen
Buitenruimtes:
Balkon
Parkeerfaciliteiten:
Parkeerkelder
Eigen parkeerplaats
Garage:
Parkeerkelder
Voorzieningen:
Verwarming
Elektra
Water
Isolatie:
Dakisolatie
Muurisolatie
Vloerisolatie
HR-glas
HR++ glas
Isolatie:
Dakisolatie
Muurisolatie
Vloerisolatie
HR-glas
HR++ glas

Omschrijving

Dit appartement op de tweede verdieping, bereikbaar via lift of trap, heeft een ruime living met open keuken welke is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Drie volledige slaapkamers: twee slaapkamers liggen aan de achterzijde, waardoor het rustig slapen is, de derde slaapkamer treft u op de zolderverdieping. Nette inpandige badkamer. De buitenruimte betreft een beschutte loggia/inpandig balkon met schuifpui.

 

Op zoek naar een parkeerplaats is niet nodig, een eigen parkeerplaats in de parkeergarage is aanwezig. Daarnaast beschikt het appartement ook over een eigen berging.

 

Al met al een compleet en fijn appartement op loopafstand van alle voorzieningen. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging.

 

Indeling:

 

Begane grond
Centrale hal met bellentableau, brievenbussen (buiten), lift en trappenhuis.

 

Tweede verdieping
Entree, hal, 2 slaapkamers, nette badkamer met inloopdouche, vrijdragend toilet en wastafelmeubel. Bergruimte met vaste trap naar zolderverdieping, opstelplaats voor CV-ketel en aansluiting wasmachine en droger.
Woonkamer met schuifpui naar loggia/inpandig balkon. Open keuken met combimagnetron, 4 zones inductie kookplaat, vaatwasmachine en afzuigkap. De gehele verdieping is voorzien van een houtenvloerafwerking.

 

Zolderverdieping
Via een vaste trap is de zolderverdieping te bereiken, met een 3e slaapkamer. Hier treft u een wastafel met koud wateraansluiting en de WTW-opstelling.

 

Parkeergarage en berging
Onder het complex bevindt zich een parkeergarage waar u een eigen parkeerplek heeft. Tevens is er een eigen berging aanwezig welke is voorzien van elektra. Ook de garage en berging zijn zowel via de lift als trap te bereiken.

 

Nieuwsgierig naar dit leuke appartement op top locatie? Neem contact op met ons kantoor voor een afspraak.

Buurt:

Centrum

Play Video

Bezichtiging / meer info

Plantsoen 27,

Schagen

Wil je meer informatie over dit pand of een bezichtiging plannen? Vul het formulier in en wij nemen contact met je op.